Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
w Gietrzwałdzie

 

UWAGA! OSOBY KORZYSTAJĄCE ZE WSPARCIA PUNKTU KOSULTACYJNEGO W GIETRZWAŁDZIE !!!

 GOPS w Gietrzwałdzie informuje, że osoby wymagające wsparcia terapeuty uzależnień mogą kontaktować się ze specjalistą telefonicznie lub mailowo

 w środy w godz. 16:00 - 18:00

 tel. 600 920 184

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

  Punkt Informacyjno – Konsultacyjny

w Gietrzwałdzie

 

Punkt działa w każdą środę w godzinach od 16 do 18 w Gietrzwałdzkim Ośrodku Kultury. Poradnictwo jest bezpłatne dla mieszkańców gminy Gietrzwałd.

 

Umawianie wizyt odbywa się telefonicznie 600 920 184, lub poprzez bezpośrednią wizytę.

 

Punkt prowadzi Pan Ireneusz Gawkowski - certyfikowany psychoterapeuta integracyjny i specjalista psychoterapii uzależnień.Certyfikowany psychoterapeuta  par (II stopień). Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej, grupowej oraz par. Odrębnie prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną.

Dodatkowo jest również kuratorem sądowym (społecznym) co pozwala na lepszą komunikację z innymi kuratorami, których podopieczni/skazani powinni odbywać psychoterapię uzależnień.

 

Z punktu może skorzystać każdy, kto chciałby zasięgnąć porady/konsultacji z zakresu problemów nadużywania alkoholu przez nich samych lub osoby bliskie. Również osoby borykające się z osobistymi problemami życiowymi, nieumiejętnością radzenia sobie z emocjami, kryzysami w relacjach lub w związku.

W Punkcie również prowadzone są spotkania grupowe, dla osób o zbliżonych potrzebach, które można zrealizować w procesie psychoterapii grupowej.  

Poprzez posiadane kwalifikacje prowadzący może świadczyć wstępną poradę i wsparcie dla potrzebujących.

 

600 920 184

www.psychoterapiagawkowski.pl

Witaj na stronie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gietrzwałdzie